Kinnisvara

ABM Kinnistud meeskond on läbi oma tegutsemisajaloo olnud abiks sadadele kinnisvaraomanikele. Meie spetsialistid hindavad Sinu kinnisvara kiirelt ja adekvaatselt ning teevad kogu protsessi Sulle lihtsamaks kui kunagi varem!

Ostame ise või aitame organiseerida müügitehingu

Arenduspotentsiaaliga kinnistu

Kuigi kinnisvaraarendus võib tunduda tulutoov, on tegelikult tegemist äärmiselt riski- ja kapitalimahuka valdkonnaga, mis nõuab suurt kogemustepagasit. Kui tunned, et Sinu kinnistul võiks olla potentsiaal rohkemaks, kui lihtsalt põllu-, rohu- või metsamaa, siis võta julgelt ühendust!

Talukoht

Linnastumisega jääb tühjaks üha enam vanu talukohti, mis lihtsalt unustusehõlma vajuvad. Teisalt on palju peresid, kes sooviksid maale elama asuda või oma suvekodu rajada, kuid ei suuda tuhandete pakkumiste seast endale sobivat leida. Et seda vältida, tegeleb meie meeskond pidevalt vanade talukohtade parendamisega, et need leiaksid endale uued peremehed.

Hoonestatud põllumaa

Suur hulk põllumaadest on seotud mõne vana talukohaga. Põllumajandusettevõtted pole majadest aga tihtipeale huvitatud, mistõttu hinnatakse neid kordades alla tegeliku väärtuse. Meie spetsialistid teavad õiglast hinda nii Sinu põllumaale kui sellel asuvale hoonestusele!

Hoonestatud metsamaa

Arvestatav osa Eesti metsakinnistutest sisaldab endas ka mõnda vana talukohta. Tihtipeale pole maaomanikul teadmisi ega soovi tegeleda kinnistu jagamisega ning pika müügiprotsessiga. Meie spetsialistid aitavad määrata õiglase väärtuse ka majapidamisele – olgu selleks siis korralik majapidamine või pelgalt varemed.

 

Edasta oma müügisoov!

Meie spetsialistidel on rohkem kui 10 aastat kogemust nii metsa-, põllu- kui kinnisvaratehingutes. Hinnapakkumine on tasuta!
 
Võta ühendust

Kogu teenindus ja asjaajamine minu kinnistu müügiga seonduvalt oli Teie firma poolt korrektselt teostatud, asjaajamine kiire, täpne ja meeldiv.
Vaatamata põgusale kokkupuutele tundub, et ka väikesed tehingud saavad Teilt täit tähelepanu.

Juta H. – maaomanik Raplamaal

Soovin tänada AMB Kinnistut tehingu sujuva ja professionaalse koostöö eest. Info vahendamine toimus väga operatiivselt nii telefoni kui ka meili teel. Videosilla teel korraldatud notaritehing oli mugav kõikidele osapooltele, võttes arvesse veel ka asjaolu, et üks osapool asus Austraalias, siis tõrkeid ega tehnilisi probleeme ei esinenud. Müüjana olen tehingu lõpptulemusega väga rahul. Tänan!

Kätlin

Kogu müügi-ostutehing oli korrektne, alates pakkumisest ja lõpetades lepingu vormistamisega. Protsess ise kulges asjalikult ja vääritimõistmisele/võimalikule tõlgendamisele “ruumi” ei antud. Täpselt nii, nagu üks korralik asjaajamine toimuma peab.

Andrus K. – maaomanik Lääne-Virumaal

Maikiga oli meeldiv suhtlus, lisaks meeldis, et notariaega tuletati meelde ja ka pärast tehingut võeti minuga uuesti ühendust.
Ise elan küll kinnistu läheduses, kuid polnud kahju müüa, sest ise metsanduses ei tegele ja hind oli minu jaoks õiglane. Kõik toimus korrektselt!

Ranol K. – maaomanik Hiiumaal

Minu kogemus ABM-iga oli väga positiivne. Omavaheline suhtlus ja asjade ajamine liikus ladusalt. Suured tänud, et olite kannatlikud ja ootasite ära minu kliendi väiksed viperdused. Kindlasti tulevikus võimalusel teen veel koostööd!

GERT

Jäin klienditeenindusega igati rahule ja kõigile küsimusele sain mind rahuldava vastuse!

Janar S. – maaomanik Harjumaal

Väga tore tehing! ABM Kinnistute poolt oli kõik organiseeritud hästi ja korrektselt. Väga hea ja kiire teenindus. Edaspidi pöördun sarnaste teemadega esimesena teie poole!

Janek V. – maaomanik Tartumaal

Olen siiski meeldivalt üllatunud, et valisin oma ettevõtte kinnistute müügitehingute partneriks ABM Kinnistud OÜ. Määravaks sai esialgu asjalik suhtlus, selgitus ja suhtumine klienti. Peale hinnapakkumise üle vaatamist sai otsustavaks ikkagi hind, mis oli konkurentidest konkurentsitult parim. Tehingu lõpuleviimine toimus sujuvalt ja professionaalselt ning lõpuks jäi tehingu tegemisest hea tunne. Kui tekib veel vajadus kinnistutega tehinguid teha, siis küsin juba ise kõigepealt pakkumist ABM Kinnistu OÜ-lt.

Aive, Runi POÜ

Võta ühendust